..nadpis 27.3.2011

27. března 2011 v 18:03 | SweetBí |  Diary
http://avatar.hq-picture.com/avatars/img25/louis_vuitton_logo_avatar_picture_65107.gifAhojky,
jak se tak snažím učit, tak si pouštím písničky a narazila jsem na jednu od Green Day ♥. Jmenuje se Wake me up when september ends.
Totálně mě dostal ten text i videoklip..♥ Normálně jsem se u něj rozrečela..:'( Když si to tak vezmete je to hrozný, když vám někdo koho milujete odejde do války a nevíte jestli se vůbec vrátí.. Nechtěla bych tohle nikdy zažit..

Omlouvám se, ale z nějakého neznámého důvodu nemůžu videoklip zveřejnit :) :// SAKRA!! Takže ještě jednou promiňte.. Aspoň vám sem hodím odkaz na ten videoklip a kdo bude chtít tak si ho může pustit na youtabku..

Někdy bych si přála mít svůj vlastní svět, kde by byli jen ti, které mám ráda. Všechno by tam bylo jednoduší, žádné komplikace, nic zamataného, žádné hádky, stresy, nemoci! Nikdy blízký by tam neumíral.. Bohužel to takhle může být jen ve snu a nebo na papíře.. :(

Ještě si poslechněte důkladně Som na teba závislý od DESMOD. Ta mě taky dostala♥ a ten text sedí ke mně, jak šitý xD ://


Jaký je váš názor na tyhle písničky a na to, co by jste asi dělali vy v situaci jako je ta holka ve videoklipu Green Day?

with love SweetBí ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.